Česká republika

BIG podzimní nabídka

Bruska úhlová Makita 2000W, 230 mm
Výhodná podzimní nabídka
Bruska úhlová Makita GA9050R

Brusku můžete využít k broušení, řezání, kartáčování a rozbrušování kovových materiálů a kamene bez použití vody. Bruska má ochranu proti přetížení a neúmyslnému zapnutí, včetně funkce Antirestart. Umožňuje potřebné zvýšení hloubky řezu. Má funkci měkkého spuštění pro pozvolný náběh.

Rezervovat na prodejně
Diamantový kotouč segmentový 230 x 22,2 mm

Diamantový kotouč segmentový je určený pro lehké stavební materiály, omítky, zdivo, pískovec, pórobeton, cihly apod. Vhodné pro suchý i mokrý řez.

Na prodejnách označených zeleně je produkt skladem. Na ostatních prodejnách prosím dostupnost poptejte vyplněním formuláře níže.

Rezervační formulář

Chcete-li se informovat o dostupnosti akčního setu na konkrétní prodejně, vyplňte prosím formulář níže.

Souhlasím, aby na základě čl. 6 odst. 1, písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 obecného nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen „Nařízení”), zpracovával správce BigMat CZ, obchodní družstvo, Sezemická 2757/2, 193 00 Praha – 9, osobní údaje za účelem mého zařazení do databáze poptávek a pro účely dalšího marketingového zpracování (nabízení výrobků a služeb) a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle z.č. 480/2004 Sb. členům obchodního družstva BigMat CZ a smluvním dodavatelům, jejichž seznam lze nalézt na www.bigmat.cz. Tento souhlas se zpracováním údajů je dobrovolný a může být kdykoliv odvolán. Nebude-li odvolán, je udělován po dobu konání akce a trvá jeden rok po jejím skončení. Subjekt údajů má právo kdykoliv požadovat přístup ke svým osobním údajům. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů naleznete v „Informacích o zpracování osobních údajů“, umístěných na našich webových stránkách www.bigmat.cz v sekci „Ochrana osobních údajů“. Odesláním tohoto formuláře potvrzujete, že jste se důkladně seznámil se smyslem a obsahem Souhlasu se zpracováním osobních údajů a informacemi o zpracování osobních údajů, zejména s bližší identifikací správce, rozsahem zpracovávaných údajů, právními základy (důvody), účely a dobou zpracování osobních údajů, způsobem odvolání souhlasu a dalšími právy, která Vám v této souvislostí náleží.

* Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Nejbližší pobočka

Poptávkový formulář

K poptávce můžete vložit více příloh, například projektovou dokumentaci apod.
Centrála společnosti: Sezemická 2757/2
193 00 Praha 9 - Horní Počernice
info@bigmat.cz