Česká republika

BIG výhody s YTONGEM

Bezplatné nacenění vašeho projektu

Stačí vyplnit formulář níže, specifikovat Vaši poptávku nebo přiložit projekt a my se Vám ozveme s nabídkou

Obvodové stěny
Vnitřní nosné stěny a příčky
Překlady pro nosné a nenosné stěny
Velkoformátové prod. a obezdívky
Masivní střechy, stropy a schody
Malty, systémové omítky a nářadí

Kompletní stavební řešení od sklepa po střechu

Stavět s Ytongem je jednoduché, přesné a v porovnání s jiným zdivem až o 40% rychlejší. Z jednoho materiálu navíc postavíte celý dům. Od sklepa až po střechu. Vyhnete se zbytečným komplikacím, a tak vám i při práci ve dvou dům poroste přímo před očima.

Ušetříte čas i materiál

S Ytongem vám dům poroste před očima. Veškerý materiál máte od jednoho dodavatele včas na stavbě a při zdění vzniká minimum odpadu.

Vynikající a bezpečný izolant

Díky masivnímu zdivu získáte domov se skvělými tepelně-izolačními vlastnostmi bez nutnosti dalšího zateplování.

Stavbu zvládnete sami

Ytong je velmi snadno opracovatelný, celý dům zvládnete svépomocí i ve dvou. Od sklepa až po střechu.

Budete mít zdravý domov

Ytong zamezuje vzniku plísní, reguluje vlhkost v interiéru a udržuje optimální teplotu. Takže vám doma bude dobře v létě i v zimě.

Budete mít k dispozici stavební odborníky

O technické poradenství a další odborné záležitosti se postarají Ytong mistři. K tomu vám zdarma založí rohy první řady tvárnic.

Získáte dům s trvalou hodnotou

Jedinou věcí, kterou na svém domě nevyměníte, je hrubá stavba. Zvolte kvalitní zdivo a postavte domov pro několik generací.

 

Stačí vyplnit formulář a získáte mimořádně zvýhodněnou cenovou nabídku!

Čím více nám vyplníte formulář, tím přesněji Vám připravíme nabídku.

Nebo nám zavolejte přímo na prodejnu, seznam prodejen zde:

https://www.bigmat.cz/prodejny

Zanechte nám Váš tel. kontakt, v případě dotazů k Vaší poptávce Vám zavoláme a vše potřebné upřesníme.
Souhlasím, aby na základě čl. 6 odst. 1, písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 obecného nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen „Nařízení”), zpracovával správce BigMat CZ, obchodní družstvo, Sezemická 2757/2, 193 00 Praha – 9, osobní údaje za účelem mého zařazení do databáze poptávek a pro účely dalšího marketingového zpracování (nabízení výrobků a služeb) a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle z.č. 480/2004 Sb. členům obchodního družstva BigMat CZ a smluvním dodavatelům, jejichž seznam lze nalézt na www.bigmat.cz. Tento souhlas se zpracováním údajů je dobrovolný a může být kdykoliv odvolán. Nebude-li odvolán, je udělován po dobu konání akce a trvá jeden rok po jejím skončení. Subjekt údajů má právo kdykoliv požadovat přístup ke svým osobním údajům. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů naleznete v „Informacích o zpracování osobních údajů“, umístěných na našich webových stránkách www.bigmat.cz v sekci „Ochrana osobních údajů“. Odesláním tohoto formuláře potvrzujete, že jste se důkladně seznámil se smyslem a obsahem Souhlasu se zpracováním osobních údajů a informacemi o zpracování osobních údajů, zejména s bližší identifikací správce, rozsahem zpracovávaných údajů, právními základy (důvody), účely a dobou zpracování osobních údajů, způsobem odvolání souhlasu a dalšími právy, která Vám v této souvislostí náleží.

* Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Nejbližší pobočka

Poptávkový formulář

Centrála společnosti: Sezemická 2757/2
193 00 Praha 9 - Horní Počernice
info@bigmat.cz