Česká republika

Červencová BIG nabídka

Lazura LIGNOFIX 2,2l + štětec zdarma
Červencová BIG nabídka
Lazura LIGNOFIX 2,2l + štětec zdarma

Lazura Lignofix je tenkovrstvá syntetická lazura s biocidní ochranou pro všechny dřevěné povrchy. Má dlouhodobý preventivní účinek proti dřevokazným houbám a plísním. Je určená pro dekorativní nátěry dřevěných povrchů v interiéru i exteriéru jako jsou ploty, pergoly, chaty, zahradní nábytek, okna, dveře, obložení balkonů a fasád apod.

Štětec určený pro nátěry dřeva všemi druhy lazur. Osazení speciální směsí syntetických vláken se zašpičatělými konci, dřevěné nelakované držadlo. Dobře nasává a vydává barvu a díky vyšší tuhosti vláken ji účinně zapracovává do povrchu dřeva.

Rady a tipy
Super cena
399 Kč s DPH

Nabídka platí na vybraných prodejnách.

Rezervovat na prodejně

Poptávkový formulář

Chcete-li se informovat o dostupnosti akčního setu na konkrétní prodejně, vyplňte prosím formulář níže.

Rady a tipy - aplikace

Před použitím lazuru důkladně promíchat, neředit! Nátěr se provádí za stálého a suchého počasí při teplotách 10-25 °C, do zaschnutí se doporučuje chránit natírané plochy před intenzivním přímým slunečním svitem. Lazura se nanáší štětcem ve směru vláken. Přebytek laku, který se nevsákne během 10-20 minut, je třeba setřít suchým štětcem. Interval mezi nanášením jednotlivých vrstev je 8-14 hodin. Do interiéru aplikujeme 2 vrstvy, pro exteriér 3 vrstvy, příčné vrstvy dřeva chráníme před vlhkostí.

Nejbližší pobočka

Poptávkový formulář

Centrála společnosti: Sezemická 2757/2
193 00 Praha 9 - Horní Počernice
info@bigmat.cz