Postav dům s BigMatem

Stavíte rodinný dům?

Jste stavebník, stavební firma nebo živnostník?

Získejte až 50 000 Kč zpět!

Nakupte stavební materiál pro stavbu a rekonstrukci rodinného domu v síti BigMat a jako bonus navíc získejte až 5% z hodnoty realizovaných nákupů na stavbu rodinného domu.

Akce se vztahuje na kompletní prodávaný sortiment v našich stavebninách. Podmínkou je nákup keramického zdiva Porotherm nebo porobetonového zdiva Ytong a minimálně dalších dvou stavebních celků při výstavbě rodinného domu.

Bližší podrobnosti a podmínky akce zde.

Podmínkou účasti je registrace rodinného domu ve formuláři níže.

Postav dům s BigMatem

Registrace

Investor (povinné údaje)

Realizační firma (v případě, že se registrujete jako firma)

Materiál odeberu na pobočce: *

Souhlasím, aby na základě čl. 6 odst. 1, písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 obecného nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen „Nařízení”), zpracovával správce BigMat CZ, obchodní družstvo, Sezemická 2757/2, 193 00 Praha – Horní Počernice, za účelem mého zařazení do databáze zákazníků pro akci Postav dům, tyto mé osobní údaje:

- Jméno, příjmení, telefon, emailová adresa

a tyto mé osobní údaje dále předával pro účely jejich dalšího marketingového zpracování (nabízení výrobků a služeb) a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle z.č. 480/2004 Sb. členům obchodního družstva BigMat CZ a smluvním dodavatelům, jejichž seznam lze nalézt na www.bigmat.cz.

Tento souhlas se zpracováním údajů je dobrovolný a může být kdykoliv odvolán. Nebude-li odvolán, je udělován po dobu konání akce a trvá jeden rok po jejím skončení. Subjekt údajů má právo kdykoliv požadovat přístup ke svým osobním údajům.

Více informací o zpracování Vašich osobních údajů naleznete v „Informacích o zpracování osobních údajů“, umístěných na našich webových stránkách www.bigmat.cz v sekci „Ochrana osobních údajů“.

Odesláním tohoto formuláře potvrzujete, že jste se důkladně seznámil se smyslem a obsahem Souhlasu se zpracováním osobních údajů a informacemi o zpracování osobních údajů, zejména s bližší identifikací správce, rozsahem zpracovávaných údajů, právními základy (důvody), účely a dobou zpracování osobních údajů, způsobem odvolání souhlasu a dalšími právy, která Vám v této souvislostí náleží.

* Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Partneři akce

Bachl
Baumit
Bramac
Ceresit
CIKO
CS Beton
Dehtochema
Den Braven
Isover
KB-BLOK
Klinker
Lindab
OKPOL (Dachstar)
Schiedel
Styrotrade
Tondach
Vedag
Weber
Wienerberger Porotherm
Xella Ytong

Nejbližší pobočka

Poptávkový formulář

Centrála společnosti: Sezemická 2757/2
193 00 Praha 9 - Horní Počernice (mapa)
info@bigmat.cz