Hledáme kolegu BIG PARŤÁKA na pobočku stavebnin do Vodňan

KARIÉRA > Hledáme kolegu BIG PARŤÁKA na pobočku stavebnin do Vodňan

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Nakládka/vykládka kamionů
  • Kontrola materiálu, zda není rozbitý/poškozený
  • Kontrola fyzického počtu materiálu, shoda s dodacím listem
  • Zaskladnění do skladu a prodejny
  • Nakládání materiálu pomocí VZV zákazníkovi, v případě potřeby i ručně
  • Pomocné práce na skladě, udržování čistoty, atd.

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání nebo vyučen
  • Zkušenosti s řízením VZV (průkaz není podmínkou)
  • Schopnost zvládat i fyzicky náročnou práci ve skladu
  • Chuť pracovat, samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu
  • Komunikační schopnosti, ochotu, vstřícnost, loajalitu
  • Trestní bezúhonnost
  • ŘP sk. B

NABÍZÍME:

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Jednosměnný provoz
  • Po zapracování: prémie dle obratu pobočky
  • Proplácení přesčasů
  • Zázemí silné a stabilní firmy
  • Možnost profesního růstu
  • Zaměstnanecké slevy na prodávané produkty

Místo výkonu práce:

STABE GROUP s.r.o.
stavebniny Vodňany
Stožická ul. - areál CN Cargo
389 01 Vodňany

Tel.: 605 299 820

E-mail: vedeni@stabe.cz

Nejbližší pobočka

Poptávkový formulář

Centrála společnosti: Sezemická 2757/2
193 00 Praha 9 - Horní Počernice (mapa)
info@bigmat.cz

Tento e-mail neslouží pro zasílání poptávek.

Poptávky na stavební materiál posílejte přímo přes poptávkový formulář ZDE.

Poptávka pak bude automaticky přesměrována na Vámi vybranou prodejnu.