Česká republika

O společnosti BigMat CZ

O společnosti > Představenstvo

Ing. Jiří Mikolášek

Předseda představenstva

Dama MB, s.r.o.

V BigMatu CZ je má firma Dama MB s.r.o. členem od konce roku 2013. Od konce roku 2014 pracuji v představenstvu BigMat CZ. Snažím se o rozvoj celé skupiny BigMat CZ jako celku a o vylepšení obchodních podmínek členů. Smysl členství v BigMat CZ vidím v obchodní nezávislosti na prodejních sítích při současném zachování vlastní identity firmy a v budování jedné společné obchodní značky.

Vratislav Baudler

Místopředseda představenstva

Stavebniny B+D

V roce 2003 jsem založil, tehdy ještě se svým společníkem firmu Vratislav Baudler - Stavebniny B+D Litoměřice. Vstup firmy do BigMat v roce 2015 mi pomohl expandovat a oslovit větší portfolio zákazníků. Daří se více prosazovat v konkurenčním prostředí, aniž by má firma ztratila punc české rodinné firmy a svou nezávislost. Od roku 2017 jsem členem představenstva BigMatu. Snažím se prosazovat moderní přístupy ve vedení obchodní politiky a pomáhám členům BigMatu prosazovat se na současném dravém trhu.

Ing. František Jiřík

Člen představenstva

Stavocentrum FPS, s.r.o.

Po studiích na ČVUT jsem se rozhodl založit společně se svým bratrem Pavlem firmu Stavocentrum FPS s.r.o., firmu jsme vybudovali v Horusicích u Veselí nad Lužnicí, na místě původní rodinné usedlosti. Firma se od svého založení v roce 2001 zabývá výhradně prodejem stavebního materiálu. Stavocentrum FPS se stalo v roce 2016 součástí obchodního družstva BigMat CZ a v následujícím roce jsem byl zvolen do představenstva.

Ing. Martin Janata

Člen představenstva

Falco Profi, s.r.o.

Společnost Falco-Profi, kterou ve družstvu BigMat CZ zastupuji, patří k zakládajícím členům družstva v České republice. V představenstvu působím od samého začátku od roku 2010 a pojem BigMat pro mne představuje základní filosofii podnikání v obchodu se stavebním materiálem. Styl a charakter, jakým naše družstvo funguje v sobě spojuje značné úspory ve vstupech v kombinaci s relativně vysokým stupněm nezávislosti, což z něj dělá unikátní subjekt. Budoucnost družstva spatřuji především v dalším rozvoji jeho centrály a v posilování nabídky jednotlivých členů, ale i v rozvoji služeb s tím spojených.

Martin Beránek

Člen představenstva

STABE Group, s.r.o.

Počátky našich rodinných stavebnin sahají do r. 1991. Za tu dobu jsme se rozrostli a transformovali z jednoho skladu v Bavorově na sedm poboček stavebnin a jedno HOBBY CENTRUM. Do BigMatu jsme vstoupili r. 2016, a to po dlouhém zvažování. Dnes mohu potvrdit, že se jednalo o správný a nejlepší možný krok. Díky BigMatu se nám otevírají stále nové možnosti a příležitosti, zároveň dramaticky stoupla naše konkurenceschopnost.

Nejbližší pobočka

Poptávkový formulář

K poptávce můžete vložit více příloh, například projektovou dokumentaci apod.
Centrála společnosti: Sezemická 2757/2
193 00 Praha 9 - Horní Počernice
info@bigmat.cz