Česká republika

Přidejte se k nám

Evropská značka BigMat byla založena v roce 1981 ve Francii majiteli tamních stavebnin. V současné době již působí také v Belgii, Itálii, Španělsku, Portugalsku, České republice a na Slovensku. Jedná se o zavedenou obchodní značku a zároveň servisní organizaci středně velkých firem podnikajících v oboru stavebnin.

Hlavní myšlenkou a cílem evropské sítě stavebnin BigMat je:

  • rozvíjet image moderní distribuční sítě, kterou tvoří nezávislé stavebniny
  • zlepšení konkurenční pozice na trhu
  • zvýšení kupní síly všech členů s vybranými výrobci stavebních materiálů
  • dosažení úspor z rozsahu
  • příležitost zaměřit se na nové trhy a společné projekty
  • aktivní a koordinované reklamní a propagační kampaně
  • rozvoj společných marketingových strategií
Evropská značka BigMat

Evropská značka BigMat

Je pro nás velmi důležitá dobrá pověst, profesionální přístup k zákazníkům, nabídka kvalitních výrobků, řádné splňování finančních i termínových dohod.

Našim cílem je stát se celostátně nejdostupnějšími prodejnami stavebnin. Nabízíme našim partnerům kvalitní a konsolidovanou skupinu profesionálních stavebnin s jasnou představou a plány růstu do budoucna, spočívající v bezproblémové a dlouhodobé spolupráci. V žádném případě se nejedná o franšízu a nedochází ani ke změnám v majetkových poměrech jednotlivých stavebnin užívajících obchodní značku BigMat.

Jsme přesvědčeni, na základě našich více jak 40-ti letých zkušeností, že obchodní úspěch nám zajistí pouze silná a reprezentativní značka, jasná obchodní strategie založená na dlouhodobé a partnerské spolupráci na straně nákupu, ale také aktivní společné spolupráci na straně distribuce a prodeje.

Všichni distributoři BigMat sdílí společnou a silnou filosofii, která spočívá, v zachování vlastní nezávislosti, v osobním zapojení, v transparentnosti jednání, a samozřejmě v profesionální péči o zákazníka.

Přidejte se k nám!

Matteo Camillini
ředitel BigMat International

Ing. Jiří Mikolášek
předseda představenstva BigMat CZ

Nejbližší pobočka

Poptávkový formulář

Centrála společnosti: Sezemická 2757/2
193 00 Praha 9 - Horní Počernice
info@bigmat.cz